cv-hazirlama-yardim-profesyonel-cv-hazirlama-cv-ornekleri-indir

İletişim

CV-Hazirlama.com profesyonel CV Hazırlama ve İş Başvuru Rehberine ait görüşlerinizi, isteklerinizi, yorumlarınızı ve teşekkürlerinizi bu bölümden bildirebilirsiniz. Alt kısımda yer alan bölümü eksiksiz bir şekilde doldurup bize gönderin lütfen. En kısa sürede mail adresiniz ve bu alanda bıraktığınız gönderinin altına geri bildirim ile dönüş sağlanacaktır.

CV Hazırlatmak isteyen kullanıcılar CV Hazırlat Sayfamızı kullanabilirler.

Boş CV örneklerini incelemek isteyen kullanıcılar Boş CV sayfamızı inceleyebilir.

Hazır CV Örneklerini incelemek isteyen kullanıcılar Hazır CV  sayfamızı kullanarak örnekleri inceleyebilir.

Özgeçmiş yazımı, CV bölümleri ve CV hakkında önemli bilgileri paylaştığımız blog sayfamızdaki yazılarımızı okuyarak etkili bir cv oluşturabilirsiniz.

İstekleriniz, görüşleriniz bizim için çok önemlidir. İki dakikanızı ayırıp bize geri dönüş sağlarsanız size yardımcı olabilir ve CV-Hazirlama.com ekibi olarak kendimizi daha da geliştirebiliriz.

Tüm geri bildirimleriniz için şimdiden Teşekkür Ederiz…

CV-Hazirlama.comCV-Hazırlama, cv örneği, iş, cv formu, cv örnekleri, cv indir

Yayınlayan

“İletişim” üzerine 24 yorum

  1. Ayten Hanım, mail adresinizden kontrol sağladığımda bugün tarihli olarak size belirtmiş olduğunuz mail adresinize (ay***oz***_**@hotmail.com / güvenlik nedeniyle yıldızlanmıştır. ) CV’nizin gönderilmiş olduğunu görüyorum. Eğer belirttiğiniz mail adresine CV niz gelmemiş ise bizimle tekrar iletişime geçmeniz halinde tekrar gönderim sağlanacaktır. Çalışma hayatınızda başarılar dilerim. İyi Günler…

 1. Cv hazırlatma isteğinde bulundum fakat hala cv hazırlanmış şekilde bana gönderilmedi yardımcı olabilir misiniz lütfen ? Teşekkürler

  1. Selin hanım merhaba, CV hazırlat formunu eksiksiz doldurmadıysanız cv’niz mail adresinize gönderilmez. İstenen bilgileri doldurduysanız sırayla kullanıcıların mail adreslerine cv ler gönderilmektedir. Tekrar kontrol edip denerseniz sevinirim.

 2. Merhaba cv hazirlama com ailesi, daha önce kendi denemelerimle cv oluşturmuştum ama kendim begenmemiştim ki iş yerine vereyim. sitenizi kullanarak cv için ihtiyacım olanlara ulaştım. sonrasında sizin hazırladığınız cvyide inceledim, sonuc olarak ortaya güzel bir özgeçmiş çıktı. teşekkürler emegi gecenlere

  1. Oya hanım merhaba, bu güzel düşünceleriniz için biz teşekkür eder, çalışma hayatınızda Cv-Hazirlama.com ailesi olarak başarılar dileriz..

  1. Simge Hanım Merhaba, CV ‘niz belirtmiş olduğunuz mail adresinize gönderilmiştir. Mail adresinize gelmediyse tekrar iletişime geçin lütfen. En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. İyi Günler..

  1. Merhaba Osman Bey, CV ‘niz belirtmiş olduğunuz mail adresinize gönderilmiştir, mail adresinizi tekrar incelemenizi tavsiye ederiz, iyi günler iyi çalışmalar..

  1. Neslihan hanım merhaba, sistem fotoğraf ve kariyer hedefi kısımları boş olduğundan dolayı cv nizi göndermemiştir, tüm alanları doldurduğunuz da CV’niz mail adresinize otomatik olarak düşecektir, iyi günler

  1. Merhaba, belirtmiş olduğunuz mail adresinize (……._1994_26@hotmail.com güvenlik amacıyla mail adresi tam gösterilmemiştir.) ekli dosya olarak gönderilmiştir. Geri dönüşünüzü buraya mesaj olarak bildirebilirsiniz. İyi Günler, İyi Çalışmalar

 3. Cv formunu doldurdum geri bildirim ne zaman olucak ve umarım pdf olarak gönderirsiniz :))

  1. Cv formunu eksiksiz olarak doldurduysanız on onbeş dakika içinde sistem otomatik olarak belirttiğiniz mail adresinize zip dosyası halinde iletmektedir. Dikkat etmeniz gereken formu eksiksiz doldurmanızdır. Editörde incelediğimde formu tam olarak doldurmadığınız için sistem size geri bildirimde bulunmamıştır. Tekrar denemenizi tavsiye ederim. İyi Günler…

  1. merhaba Ömur bey, formu eksiksiz doldurduysanız bıraktığınız e posta adresine cv niz gönderilmiştir. Junk maillerinizi kontrol edin lütfen.

 4. İyi günler diliyorum
  Bilgilerimi yollamıştım size
  Fakat CV gelmedi bana
  Yardımcı olabilir misiniz

  1. merhaba, cv hazırlama rehberindeki alanların hepsini eksiksiz doldurduğunuzda otomatik size geri dönüş sağlanıyor sistem tarafından eğer forumda eksik alan bırakırsanız sistem spam olarak algılıyor ve formu adresinize göndermiyor, tekrar denemenizi rica edeceğim, eğer tekrar olmazsa manuel olarak adresinize cv hazırlama ekibi olarak biz göndereceğiz.

 5. merhaba, ben ilk defa cv hazırlayacağım. Cv hazırlamamda yardımcı olur musunuz. Şimdiden teşekkürler

  1. merhaba elif hanım, tabikide size yardımcı oluruz. iletisim bölümünden bize nasılbircv istediğinizi belirtin lütfen

 6. on numara bir cv hazırlamışsınız, teşekkür ederim gerçekten, ayrıca verdiginiz bilgilere dikkat edip başvuru yapacağım bilgilendirme içinde teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir