cv-hazirlama-yardim-profesyonel-cv-hazirlama-cv-ornekleri-indir

İletişim

CV-Hazirlama.com profesyonel CV Hazırlama ve İş Başvuru Rehberine ait görüşlerinizi, isteklerinizi, yorumlarınızı ve teşekkürlerinizi bu bölümden bildirebilirsiniz. Alt kısımda yer alan bölümü eksiksiz bir şekilde doldurup bize gönderin lütfen. En kısa sürede mail adresiniz ve bu alanda bıraktığınız gönderinin altına geri bildirim ile dönüş sağlanacaktır.

CV Hazırlatmak isteyen kullanıcılar CV Hazırlat Sayfamızı kullanabilirler.

Boş CV örneklerini incelemek isteyen kullanıcılar Boş CV sayfamızı inceleyebilir.

Hazır CV Örneklerini incelemek isteyen kullanıcılar Hazır CV  sayfamızı kullanarak örnekleri inceleyebilir.

Özgeçmiş yazımı, CV bölümleri ve CV hakkında önemli bilgileri paylaştığımız blog sayfamızdaki yazılarımızı okuyarak etkili bir cv oluşturabilirsiniz.

İstekleriniz, görüşleriniz bizim için çok önemlidir. İki dakikanızı ayırıp bize geri dönüş sağlarsanız size yardımcı olabilir ve CV-Hazirlama.com ekibi olarak kendimizi daha da geliştirebiliriz.

Tüm geri bildirimleriniz için şimdiden Teşekkür Ederiz…

CV-Hazirlama.comCV-Hazırlama, cv örneği, iş, cv formu, cv örnekleri, cv indir

Yayınlayan

“İletişim” üzerine 165 yorum

 1. Yarına kadar acil cv gerekiyor. Sabah bilgilerimi yazıp göndermiştim. Ne kadar sürede cv mail adresime gönderilir.

  1. Merhaba, cv hazırlama formunda ki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde sistem göndermemektedir CV’nizi. İyi Günler.

 2. Merhaba hala cevap alamadım telefonuma format atıldığı için cv silindi tekrar atsanız lütfen rica ediyorum haftalardır yazıyorum okul tarih bilgilerimin hepsini unuttum size verdiğim cv de aklıma zor getirmiştim zaten lütfen cevap verin gönderin teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum

  1. Merhaba Ceren Hanım, sistemlerimizde kontrol ettiğimde tekrar CV’nize ulaştım. Belirtmiş olduğunuz mail adresinize CV’niz gönderilmiştir. İyi Günler..

 3. İyi günler dün cv hazırlayıp gönderdim.Bana ne zaman ulaşır?
  Teşekkürler,iyi çalışmalar.

  1. Merhaba, cvler sıraya konuluyor. Şuan için yoğun bir dönem olduğundan dolayı gecikmeler yaşanmakta. İlginizden dolayı teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik İçin Alttaki Kutuyu Doldurun Lütfen! *