dilekce indir kurum

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı için Dilekçe Örnekleri

Bu bakanlığı ilgilendiren konular hakkında dilekçe ile başvuracağınız örnekleri inceleyebilirsiniz. İstediğiniz konu hakkında aradığınız dilekçe örneğini bulamazsanız konu altında yer alan yorum bölümünden yardım talep edebilirsiniz. Bulamadığınız dilekçe örneklerini belirttiğiniz takdirde örnek şablonlar en kısa sürede ilgili konu altında yayına alınacaktır.

aile dilekçe örnekeleri

 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Dilekçe Örnekleri

 huzurevi basvuru dilekcesi  Huzur evi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezine Kabul için Gerekli Belgeler ve Dilekçe Örneği İndir
koruyucu aile hizmetleri  Koruyucu Aile Hizmetleri için İstenen Belgeler ve Dilekçe Örnekleri İndir
sosyal ve ekonomi talep dilekcesi  Sosyal ve Ekonomik Destek için Gerekli Belgeler ve Dilekçe Örneği İndir

Kurumlara Göre Dilekçe Örnekleri Sayfamıza Geri Dön

Aradığın dilekçeyi bulamadın mı? Hemen alttaki kutucuğa istediğin dilekçeyi yaz. Senin için hazırlayıp burada herkesin yararlanması için paylaşalım.

Yayınlayan

“Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı için Dilekçe Örnekleri” üzerine 19 yorum

 1. Merhaba engelli izin dilekçesi icin nadil Yazmalıyim.
  Ankaradan Aksaraya gideceğiz 3 ay boyunca orda ikamet icin yardimci olurmusunuz

  1. Merhaba Neslihan Hanım, izin dilekçeniz hangi tarihler arasında olacak ve hangi kuruma verecekseniz iletirseniz yardımcı oluruz.

 2. Merhaba ben 5 yıldır atama bekleyen Bilişim öğretmeniyim. Babam Kıbrıs muharip gazisidir. Benim talebim gazi hakları arasındaki ayrımın kaldırılması ve biz muharip çocuklarının da iş istihdamından faydalanmasıdır. Bu konuda sesimi duyurmak için neler yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. Merhaba Hülya Hanım, durumunuzu anlıyorum. Öncelikle bunu BİMER e yazabilirsiniz. Sonrasında da sizin gibi olan kişilere ulaşmak için sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Birlikten güç doğar! Umarım hedefinize ulaşabilirsiniz.

   1. Bimere de yazdım ama bu durumun mevzuatla alakalı olduğunu söylediler. Haklısınız birlik olmak gerekiyor ama bu da yıllardır pek işe yaramadı. İnşallah bundan sonra sesimizi duyurabiliriz de adalet yerini bulur. Çok teşekkür ederim yine de.

 3. Selamun Aleyküm ben Osmaniye kadirlide oturuyorum Engelliyim işkura iş başvurusunda bulundum işçi alımı yok diyorlar alım olursa haber veririz diyorlar ben zor durumdayım acilen işe ihtiyacım var 3 tane çocuğum var evliyim bana yardımcı olurmusununuz lütfen rica ediyorum

  1. Merhaba Kenan Bey, durumunuzla ilgili başvuru yapmak istediğiniz yere dilekçe örneği konusunda yardımcı olabiliriz.

   1. Herhangi bir iş olabilir hastanede temizlik devlet kurumlarında temizlik çaycılık şoförlük bekçilik bunun gibi işler yardımcı olabilirmisiniz belediyeler mesela rica ediyorum

    1. Kenan Bey, sizin kaymakamlık sosyal yardımlaşma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kaymakamlığa dilekçe yazabilirsiniz bu konuda.

     1. Kaymakam beyle birzat görüştüm benim yetkim yok diyor işkura git diyor

 4. Eşimle ayrıyız kızımın engelli maaşı var yüzde altmış anlıyor yüzde kırk anlamio raporumuzda var geçenlerde denetlemeye geldiler çocukları babası görmeye gelmişti oğlum hastaydı siz beraber yaşıyorsunuz diolar yaşamıyoruz arada çocukları görüp gidio okadar desteği keşkelerin söylediler benim durumum yok zaten ailem bakio kardeşlerimden gizli calisamiorumda çocuklara bakan olmayınca sizden bu yardımın devam etmesini istiyorum .rica ediyorum tesekkurler

 5. Evlatlık edindiğim çocuğumu şehir dışına çıkarmak için dilekce yazmak istiyorum yardımcı olun örnek dilekce yazın

  1. Ahmet bey Merhaba, ilgili dilekçe örneği için iletişim bölümümüzden irtibata geçerseniz yardımcı olabiliriz.. İyi Günler..

 6. Kadın sığınma evinde bulunan çocuklarımı bayramda görmek için Aile ve sosyal politikalar bakanlığına yazılmak üzere dilekçe yazmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

  1. Merhaba Müslüm bey, Öncelikle hangi kadın sığınma evine dilekçe yazacaksınız? Dilekçeyi neresi sizden istedi ? Bu soruların yanıtlarına göre bir Dilekçe hazırlayalım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik İçin Alttaki Kutuyu Doldurun Lütfen! *