kasiyerlik-cv-ornekleri

Kasiyer CV Örnekleri

Kasiyerlik için başvuru yapacağınız bir çok yer bulunmaktadır. Bu firmaların çoğu sizden CV‘nizi incelenmek üzere bırakmanızı ister. Kasiyerlik başvurusu için kısa ve özenle hazırlanmış bir CV örneğine ihtiyacınız vardır. Bundan dolayı kendinizi iyi anlatan bir CV hazırlamalısınız.

Ayrıntılı bir öz geçmişten uzak durmalısınız. Daha çok iş veren için önemli olan iş deneyimleri kısmıdır CV de. O yüzden öz geçmişinizi hazırlarken iş tecrübeleri kısmınıza özen göstermeyi unutmayın.

Örnek CV‘yi incelediğinizde bunun farkına varacaksınız. İngilizce olarak hazırlanmış örnek kasiyer CV’si de bulunmaktadır. İncelemenizde fayda var. Dilerseniz Boş CV Örnekleri sayfamızı inceleyerek daha çok boş CV arasından kendinize uygun şablon CV’yi indirerek üzerinde değişiklikler yaparak profesyonel bir öz geçmiş oluşturabilirsiniz.

Kasiyerlik için CV’nizde Yer Alması Gerekli Olan Bilgiler:

kasiyerlik-cv-ornekleri

1) Kişisel bilgileriniz: Adınız, Soyadınız, Doğum tarihiniz ve Size ulaşabilmek için telefon numarası ve mail adresinin yer alacağı bölüm.

2) Askerlik ve sürücü belgesi bilgileri

3) İş Tecrübeleriniz: Bu bölüm sizin için önemli daha önceki deneyimlerinizi paylaşın burada. İş verenin ilk inceleyeceği bölümdür.

4) Eğitim Durumunuz: Mezun olduğunuz okulları yazın kısaca.
5) Sertifika ve Kurs: Varsa Kasiyerlik ile ilgili katıldığınız kurslar onları yazın yoksa bu bölümü çıkarın.

6) Bilgisayar ve Yabancı Dil Bilginiz: Bu bölümde bilgisayar bilginizi ve az da olsa varsa yabancı diliniz belirtirseniz iyi olur.

7) Referanslarınız: Daha önce çalıştığınız şirketten iyi bir şekilde ayrıldıysanız oranın sorumlusunu yazabilirsiniz. Kötü bir ayrılış yaptıysanız hiç yazmayın. Bu bölümü çıkarın hatta CV’nizden.

8) Vesikalık Fotoğraf: Kravatlı ve Prezantabl bir resim ekleyin. Öz çekimle çektiğiniz bir resmi eklemeyin sakın.

CV Örneğini indirmek için üstte yer alan linke tıklayınız. CV üzerinde Microsoft Word Programı ile kendinizi için Profesyonel CV oluşturabilirsiniz. Daha fazla CV indirmek için CV İndir sayfamıza gidin.

kasiyer-cv-ornekleri

Kasiyer CV Örneğini İndir

Mesleklere göre hazırlanmış CV örneklerini incelemek için Mesleklere Göre Hazırlanmış CV Örnekleri sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

İş Hayatınızda başarılar dileriz…

CV-Hazırlama, cv örneği, iş, cv formu, cv örnekleri, cv indir

Yayınlayan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik İçin Alttaki Kutuyu Doldurun Lütfen! *