Turkcell Superonline Abonelik iptal dilekçesi

Superonline Abonelik İptal Dilekçesi Örneği

Turkcell superonline internet aboneliğimi nasıl iptal ettirebilirim ? Superonline Aboneliği Nasıl İptal Edilir ? Superonline iptal Formu ? Superonline abonelik iptal dilekçesi örneği gibi bu soruların cevaplarını ve Superonline aboneliklerinizi nasıl iptal edebileceğinizi bu yazıda öğreneceksiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde aboneliğinizi iptal edeceksiniz.

Turkcell Superonline Aboneliği Nasıl İptal Edilir ?

Superonline ses ve veri hizmetinin yanında geniş bant internet hizmeti sunmaktadır. Turkcell grubuna bağlıdır. Kendi altyapı çalışmaları Türkiye’nin bir çek yerinde devam etmektedir. Türkiye’de Türk Telekom’dan sonra en çok alt yapıya sahip ikinci şirkettir.

Çeşitli nedenlerden dolayı Superonline Aboneliğini İptal ettirmek isterseniz bunu bayiye giderek ya da faks yolu ile yapmanız gerekmektedir. E-devlet üzerinden de yakın zaman da abonelik iptali yapılmaya başlanacaktır.

İlk olarak 0850 222 0 222 ya da 0850 222 1 222 numaralı Kurumsal Çağrı Merkezi merkezini arayarak Ben Aboneliğimi İptal ettirmek istiyorum kardeşim diyorsunuz. Onlarda size dilekçe ile imzalı talebinizi bize iletin diyorlar. Sonra alttaki adımlara geçiyoruz.

Not: Turkcell Superonline “ELEKTRONİK HABERLEŞME HİZMETLERİNE İLİŞKİN ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ” de yer alan “müşterilerinin, fesih taleplerini teyit edilmiş olmak kaydıyla ” diye bir ibare bulunduğundan önce arayın müşteri temsilcinize Sözlü Olarak Superonline Aboneliğimi İptal Ettirmek İstiyorum diye sözlü olarak söyleyin. sonra faksı çekin. Yoksa iptal etmezler.

Superonline Aboneliğini Faks Yolu İle İptal Ettirme

Faks ile iptal ettirmek isterseniz 0850 502 61 49 faks numarasına talebinizi imzalı olarak göndermeniz gerekmektedir. Talebinizi bir dilekçe yazarak şirkete bildirmelisiniz. Bunun için size sunduğumuz Turkcell Superonline Abonelik İptali Dilekçe Örneğini bilgisayarınıza indirerek kolayca hazır dilekçeye sahip olabilirsiniz. Bu Superonline Abonelik İptali Dilekçe Örneğini kendinize göre doldurarak çıktı alabilirsiniz. Sonrasında 0850 502 61 49 numaraya faks çekmeniz yeterli olacaktır.

Superonline Abonelik İptal Dilekçesi İndir
Superonline Abonelik İptal Dilekçesi İndir

Superonline Abonelik İptal Dilekçesini İndirmek İçin Tıklayın

İndirdiğiniz dilekçeye ek olarak kimlik fotokopinizi ekleyin ve onu da fakslayın.

Not: Bireysel abonelik için dilekçenin üst kısmını, Kurumsal abonelik iptali için dilekçenin alt kısmını doldurmalısınız.

Turkcell Superonline Aboneliğini Bayi Yolu İle İptal Ettirme

Bu yolu kullanmak isteyenler Turkcell Superonline Noktaları’ndan birine giderek iptal evrakı imzalamaları gerekmektedir. En yakın Turkcella bayi de bu işlemi yaptırabilirsiniz.

Dilekçeyi Nasıl Dolduracağım ? Neresine Ne Yazacağım ?

Dilekçe örneği bu şekilde. Karşılarına ne yazmanız gerektiği konusunda dip notlar düşüldü.

Superonline Bireysel Örnek Abonelik İptal Dilekçesi
Tarih
…/…/….
İptal Talebi Nedeni: Bu kısma herhangi bir neden yazmanız yeterli. Örneğin hız yavaş geldi.
Müşteri Ad- Soyad / Şirket Ünvanı Bu kısma adınız soyadınız
Müşteri Numarası: Size ait müşteri numaranız. Faturanızda bulunmaktadır.
İrtibat Telefonu: Size ait cep telefonu numaranızı yazınız.
Yararlanmakta olduğum …internet…………………..hizmetimi sonlandırmak istediğimi beyan ederim.
İmza

Turkcell Superonline Hizmetleri

Fiber İnternet Işık Hızında İnternet = Fiber İnternet Hizmeti: Bazı yerlerde Türk Telekom alt yapısını kullanıyor.

Superbox : Altyapınız olamasa bile size cep telefonunda olduğu gibi 4.5 G ile internet hizmeti sunuyor.

ADSL / VDSL Turkcell Superonline ADSL hizmetiyle 16 Mbps’ye varan, VDSL hizmetiyle 100Mbps’ye var.

Kablo İnternet, kablo şebekesi üzerinden sunulan geniş bant internet erişimi. 12 Mbps’ye kadar, 16 Mbps’ye kadar, 20 Mbps’ye kadar ve 24 Mbps kadar internet hizmeti sunuyor. Turksat alt yapısını kullanıyor bazı yerlerde.

Yayınlayan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik İçin Alttaki Kutuyu Doldurun Lütfen! *